گردشگري گردشگري .

گردشگري

بهترين هتلهاي ايران از نگاه تريپ ادوايزر

بهترين هتلهاي ايران از نگاه تريپ ادوايزر

هتل بوتيك سراي عامريها كاشان

هتل بوتيك سراي عامري ها با بيش از 200 سال قدمت، در سال 2014 مورد بازسازي شد تا به عنوان يك هتل سنتي مورد استفاده قرار بگيرد. فاصلة اين هتل از مهمترين اماكن تاريخي كاشان كمتر از 15 دقيقه پياده روي است هتل زيباي سراي عامريها داراي 2 طبقه و 27 اتاق است كه هر كدام به سبك سنتي با شكوهي چيده شده و مجهز به امكانات رفاهي با كيفيت بالايي هستند.

هتل بوتيك درب شازده شيراز

هتل بوتيك درب شازده پس از انجام طراحيهاي خاص و بازسازي دقيق بر روي خانه اي از دوران قاجار ساخته شده است چيدمان اين هتل بوتيك تركيبي از سبك سنتي ايراني و معماري مدرن است در اين هتل بوتيك 8 اتاق وجود دارد. هر يك از اتاق ها زيبايي متمايزي دارند و با امكاناتشان نيازهاي شما را بر حسب سليقه تان برآورده خواهند كرد.

هتل اسپيناس پالاس تهران

هتل پنج ستاره اسپيناس پالاس در يكي از بهترين مناطق مسكوني و تجاري تهران واقع شده است هتل در مجموع 400 اتاق دارد كه هر يك به زيبايي طراحي و چيده شده و با كيفيت ترين امكانات رفاهيي را در اختيار شما قرار مي دهند سبك .معماري اين هتل مدرن بوده و در ساخت آن از مصالح و مواد مرغوب اروپايي استفاده شده است

هتل پارسيان آزادي تهران

هتل پارسيان آزادي در يكي از بهترين مناطق پايتخت قرار گرفته است .هتل در مجموع 475 باب اتاق دارد. امكانات و راحتي اتاقها و سوييت ها، باشگاه ورزشي و استخر مطابق با استاندارهاي جهاني، سالن هاي كنفرانس بزگ و مجهز و حمام سنتي از ويژگي هاي منحصر به فرد اين هتل هستند.

هتل باغ مشير الممالك يزد

هتل باغ مشير الممالك سيزده هزار متر مربع مساحت دارد. اين هتل در باغ مشيرالملك كه متعلق به دوران قاجار مي باشد واقع شده است. هتل داراي اتاق هاي يك نفره، دو نفره، سه نفره و حتي چهار نفره است. علاوه بر امكانات اقامتي و رفاهي موجود در اتاق ها جهت فراهم نمودن آسايش شما، توجه به جزئيات در چيدمان و زيبايي فرش و مبلمان اتاقها شما را حيرت زده خواهد كرد.

هتل داد يزد

هتل چهار ستاره داد در قلب شهر يزد و در مجاورت معروف ترين اماكن تاريخي اين شهر واقع شده است.اين هتل يكي از نمونه هاي بارز معماري ايراني است. هتل در مجموع 88 اتاق داردو با آنكه هر يك به شيوه اي سنتي طراحي و چيده شده اند امكانات مدرن رفاهي بينطيري را در اختيار مسافرين قرار مي دهند.


برچسب: بهترين هتلهاي ايران،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ تير ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۱۸:۴۳ توسط:سيما محمدزاده موضوع: نظرات (0)

هتل هاي سنتي يزد در قلب كوير

هتل هاي سنتي يزد براي آنها كه مي خواهند بودن در ميان ديوارهاي ساختمان هاي جادويي يزد را تجربه كنند، ساخته شده اند. بخش زيادي از گردشگراني كه شهر يزد را براي ديدار انتخاب مي كنند، به دليل معماري خاص و فوق العاده آن است. به ويژه گردشگران خارجي كه هرگز شبيه به اين مكان ها را در جاي ديگري نخواهند ديد.  

 

معرفي هتل هاي سنتي يزد

شهر يزد پر از ساختمان هاي قديمي و اصيل است كه بازسازي شده و به هتل هاي سنتي يزد تبديل شده اند. در جاي جاي اين شهر بزرگ و پر از مكان هاي ديدني، ساختمان هاي زيباي بسياري بوده اند كه قابليت بدل شدن به هتل ها را در خود داشته اند. در ادامه تعدادي از اين هتل ها معرفي مي شوند.  

 

هتل صفاييه يزد

هتل صفاييه يزد با پنج ستاره، يكي از زيباترين و مجلل ترين هتل هاي شهر يزد است. ساختمان اين هتل قديمي نيست، اما مشخصات منحصر به فردي دارد. هتلي با اتاق هاي يك تخته و دو تخته و اتاق مخصوص معلولين و انواع ويلا و سوئيت امكاناتي مثال زدني دارد. رستوران و كافي شاپ اين هتل اقامت در آن را با آسايش بيشتري همراه مي كنند. سالن هاي جشن و همايش و سمينار نيز مناسب برگزاري انواع مجالس هستند. در باغ اطراف هتل نيز مكاني براي پياده روي مهمانان و لذت بردن از فضاي باغ وجود دارد. 

 

هتل داد يزد

هتل داد يزد در نزديكي آتشكده زرتشتيان و مسجد امير چخماق داراي ساختماني تاريخي و زيبا است. اين هتل دو طبقه و يك طبقه منفي دارد كه برخي از اتاق هاي آن داراي حياط هستند و پنجره برخي از آنها نيز رو به حياط زيباي هتل باز مي شود. اين هتل 91 اتاق مجلل و مدرن دارد و رستوران و كافي شاپ آن نيز پذيراي مهمانان است. 

هتل ملك التجار

اين هتل چهارستاره از هتل هاي سنتي يزد است كه 120 سال پيش در يكي از بازارهاي اين شهر بنا شده است. ساختمان آن در 1390 بازسازي شده است و نخستين هتل خشتي دنيا است كه كوچه اي دراز و باريك با ديوارهاي بلند دارد. رستوران سنتي و قهوه خانه در حياط هتل با غذاهاي سنتي و خارجي از ديگر امكانات اين هتل هستند.

 

هتل باغ مشير الممالك

اين هتل از ديگر هتل هاي سنتي يزد و چهار ستاره است كه در بافت قديمي در محل باغ قديمي مشير الممالك واقع شده است. اين هتل را نخستين هتل باغ ايراني با معماري كاملاً سنتي مي دانند كه امكانات رفاهي خوبي را در خود جاي داده است.

 

هتل لاله يزد

هتل لاله نيز از هتل هاي سنتي يزد و داراي سه ستاره است. اين هتل با هشتي ها، دالان ها و اتاق هاي ارسي و پنج دري خود اوقات خوشي را براي مهمانان رقم مي زند.

هتل لب خندق

هتل تاريخي لب خندق متعلق به دوران قاجار است. ساختمان آن در 1389 بازسازي شده است. نام هتل برگرفته از محله اي است كه در آن واقع شده است. اين هتل با دو حياط اصلي و نارنجستان، تالار، هشتي، بادگير و پشت بامي با چشم انداز بافت قديمي شهر يزد بسيار براي مهمانان جذابيت دارد.

 

هتل رؤياي قديم

اين هتل از هتل هاي سنتي يزد با 200 سال قدمت است. هتل رؤياي قديم با واقع شدن در بافت قديمي اين مزيت را دارد كه به بيشتر اماكن تاريخي شهر نزديك است و دسترسي به آنها ساده است. در محوطه اين هتل يك بادگير نيز وجود دارد. تورهاي يك روزه كويرنوردي و شن درماني و شتر سواري از برنامه هاي مفرح اين هتل است.

 

هتل باغ مرشد

هتلي با قدمت 280 سال و متعلق به دوره زنديه از هتل هاي منحصر به فرد شهر يزد است. اين كوشكي دو طبقه دارد و طبقه بالا بر طبقه پايين مشرف است. مشخصه اصلي اين ساختمان ارتفاع اندك آن از كف حياط طبقه پايين تا سطح خيابان است. همين ويژگي موجب خنك شدن و مطبوع بودن هواي اتاق ها در تمام سال مي شود.

 

هتل اديب ‌الممالك

هتل اديب الممالك از هتل هاي سنتي يزد است كه در بافت سنتي قرار دارد. هتلي با 13 اتاق و متعلق به دوران قاجاريه كه دسترسي به اماكن ديدني شهر از آن بسيار ساده است.

 

هتل مظفر

هتلي با 200 سال قدمت كه به دستور بازرگاني قديمي به نام مظفر ساخته شده است. ساختماني با بادگير، پنج دري و تالار از هتل هاي پر شكوه اين شهر است كه در 1388 بازسازي شده است.

هتل كهن كاشانه

هتلي از هتل هاي سنتي يزد با ساختماني به سبك معماري قديمي است. هتلي كه از پشت بام آن مي توان چشم انداز بادگيرهاي شهر و پاياب قنات را به نظاره نشست. اين هتل داراي 16 اتاق و 45 تختخواب است كه امكانات رفاهي بسياري را براي مهمانان تدارك ديده است.


برچسب: هتل يزد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ تير ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۳۴:۱۷ توسط:سيما محمدزاده موضوع: نظرات (0)